دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک Tik tok

دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک Tik tok

  • ارسال سریع سفارش

    ارسال سریع سفارش

  • محصولات اورجینال

    محصولات اورجینال

تیک توک یک دستگاه مراقبت از پوست خانگی خودکار می باشد که سه عملکرد میکرونیدلینگ، استمپ نیدلینگ و مزورولر ها را بطور همزمان فراهم می سازد. دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک برای بهبود پوست و از بین بردن چین و  چروک هایی سطحی، بهبود منافذ باز، درمان رنگدانه های پوست و سفیدگنندگی پوست بسیار اثربخش و مفید می باشد.

1,090,000 تومان

1,090,000 تومان به ازای 1

5 قلم

میکرونیدلینگ روشی است جدید که نتایج درخشانی را در درمان ضایعات پوستی و زیبایی بدست آورده است. این  روش بطور حیرت انگیزی باعث بالا رفتن غلظت کلاژن در پوست می گردد و در عین حال باعث منظم شدن رشته های کلاژن و الاستین در پوست آسیب دیده می شود. در حال حاضر میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های کلاژن سازی  می باشد که با توجه به هزینه بسیار کم نتایج شگفت انگیزی را در پی داد.

 در این روش منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و پوست را وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژن می کند و البته اگر نقصی مانند اسکار آکنه  یا اسکار سوختگی یا ترک پوستی هم وجود داشته باشد این مشکل هم به بهترین نحو ممکن برطرف می گردد. استفاده همزمان از فاکتورهای رشد پلاکتی یا همان  PRP  بصورت تزریقی یا موضعی می تواند نتایج شگفت انگیز این درمان را بطور فاحشی ارتقاء بدهد.

 

میکرونیدلینگ خانگی تیک توک چیست؟

تیک توک یک دستگاه مراقبت از پوست خانگی خودکار می باشد که سه عملکرد میکرونیدلینگ، استمپ نیدلینگ و مزورولر ها را بطور همزمان فراهم می سازد. دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک برای بهبود پوست و از بین بردن چین و  چروک های سطحی، بهبود منافذ باز، درمان رنگدانه های پوست و سفیدگنندگی پوست بسیار اثربخش و مفید می باشد.

تست کلینیکی توسط دانشگاه یونسی

براساس تحقیقات انجام گرفته ایجاد سوراخ های کوچک به طریق میکرونیدلینگ موجب افزایش کلاژن سازی و در نتیجه موجب افزایش بافت همبند پوست می گردد.
در این پژوهش چگالی پوست توسط یک روش تصویر برداری به نام ماسون-تری کروماسون به منظور مشخص کردن اثر القای کلاژن در روش میکرونیدلینگ توسط دستگاه تیک توک tick tokk اندازه گیری شده است،، با مقایسه تراکم پوست در نقاطی که از دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک استفاده شده با سایر نقاط مشخص شد که چگالی پوست داخلی (تراکم بافت همبند) به شیوه آماری معناداری افزایش یافتهه است و این موجب قوام پوست گردیده است.

 


1 –
اثر بی نظیر در بهبود پوست:
تیک توک یک دستگاه میکرونیدلینگ خانگی است که با استفاده از روشی علمی و رادیکال بوسیله ایجاد سوراخ های بسیار ریز بر روی سطح پوست باعث افزایش تولید کلاژن می شود(که مکانیسم درمانن طبیعی پوست برای این نقاط محسوب می شود).   

دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک موجب افزایش جذب کرم ها ی تقویتی و مواد مغذی آرایشی می گردد. در مقایسه با سیار روش های میکرونیدلینگ دستگاه تیک توک یک دستگاه اتوماتیک با سرعت نفوذ 47000 بار بر دقیقه می باشد که برای تسهیل اثربخشی از 20 سوزن استفاده می کند (بدون ایجاد خراش های مرسوم روش غلتکی درمارولر )
2 –
بدون ایجاد آلرژی بدون ایجاد هرگونه عارضه و مشکل
بر خلاف سایر دستگاه های میکرونیدلینگ در دستگاه تیک توک از سوزن های پلاستیکی استریل شده با قطر 0.255 میلی متر که برای بدن انسان هیچگونه ضرر ندارد، استفاده شده است. کاربران می توانند باا اثری مشابه کلینیک های پوست به راحتی در منزل و با خیالی آسوده از نگرانی های مربوط به آلرژی فلز و عمق سوزن از دستگاه استفاده نمایند. یکی از بزرگترین مزایای دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک داشتن اثری مشابه با درد کمتر نسبت به دستگاه های کلینیکی به دلیل داشتن سوزن های پلاستیکی است.
3 –
سری های مختلف
 دستگاه خانگی تیک توک دارای دو نوع سری مختلف برای جذب مواد آرایشی و زیرسازی پوست می باشد. استفاده از پاف سیلیکون برای جذب بهتر کوکتل های مغذی پوستی(روشن سازی، جوانسازی و ) و استفاده از پاف لاتکس برای زیرسازی پوست و کرم های BB، بدین تریب می توانید مدیریت بهتر و موثر تری در کاربرد های مختلف از دستگاه تیک توک داشته باشید. استفاده از سر مخصوص ژله ای تاثیر به سزایی در جذب مواد مغذی پس استفاده از ماسک های مخصوص پوست دارد.

4 – طراحی ارگونومیک دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک
 
دستگاه طراحی ارگونومیک و با ثباتی دارد و کاربران به راحتی بر اساس یک روش ساده می توانند سوزن ها و راهنما دستگاه را تعویض نمایند، همه اعضای خانواده می توانند با سوزن های مختلف از این محصول استفاده نمایند. باتری دستگاه می تواند بیش از 6 ماه استفاده شود که خیلی مقرون به صرفه است.

 

 

نحوه استفاده میکرونیدلینگ خانگی تیک توک

پاکسازی:پس از شستشو، پوست خود را با شیر پاک کن یا ژل شستشوی همیشگی خود تمیز کنید


چهار مرحله استفاده:
1-
استفاده از محلول داروی مورد نظر(جوانساز،لیفتینگ و....)
2-
استفاده از نیدلینگ تیک توک
3-
استفاده از پک ماسک زیبایی
4-
پوست خود رو با سر مخصوص لاتکس به طور یکنواخت و یکسان ماساژ دهید.

 

توصیه شده برای:
 
چین چروک های سطحی، منافذ باز پوست، درمان رنگدانه های پوست، بازسازی پوست و اثر سفیدکنندگی

 

بررسی فنی:

سایز محصول: هندپیس : طول*عرض*ارتفاع (45.3*43.0*47.0) میلی متر
پاف:ارتفاع*قطر (33*27)میلی متر
سوزن:ارتفاع*قطر(25.8*6.68)میلی متر
وزن محصول: هندپیس(باتری)=38 گرم
پاف: 6.8 گرم
سوزن: 2 گرم
دور بر دقیقه: 4700 دور بر دقیقه
محدودیت استفاده: استفاده مداوم تا چهار ساعت
باتری: 1.5 ولت *2
تعداد پین های سوزن: 200 پین

 

مزایا: این روش فیزیکی و فیزیولوژیک است و عوارض کمی دارد.بدلیل اینکه آسیب جدی به پوست وارد نمیکند در تمام مناطق صورت و بدن قابل انجام است و دوره بهبودی کوتاهی دارد.این روش بدون درد است و امکان تغییر رنگ پوست بعد از انجام بسیار کم است. این عمل را در فصول گرم هم میتوان به راحتی انجام دارد

 معایب:

استفاده از میکرو نیدلینگ در بیماران هموفیلی یا بیمارانی که داروی ضد انعقاد (وارفارین) مصرف میکنند ممنوع است چون باعث خونریزی و کبودی میشود.افرادی که از آسپیرین استفاده میکنند هم ممکن است بعد از میکرونیدلینگ دچار کبودی شوند