درما رولر (دکتر رولر )

درما رولر (دکتر رولر )

  • ارسال سریع سفارش

    ارسال سریع سفارش

  • محصولات اورجینال

    محصولات اورجینال

درمارولر با تحریک کلاژن های پوستی و ایجاد کانال های پوستی برای جذب 200 برابری کرم های پوستی شما باعث درمان مشکلات فوق میشود . روشی  که در تمامی کلینیک های دنیا نظیر کلینیک دکتر لنسر(متخصص پوستی کیم کارداشیان،ویکتوریا بکهام و آنجلینا جولی) استفاده میشود

220,000 تومان

220,000 تومان به ازای 1

در انبار موجود نیست

ویژگی ها

مشخصات فنی

مدل : میکرونیدلینگ خانگی درما رولر (دکتر رولر )
تکنولوژی مورد استفاده : 192 سوزن طلایی بصورت چرخشی (رول کردن )
نوع عملکرد : ایجاد منافذ ریز در لایه دوم پوست برای جذب 100% کرم های پوستی ودرمانی - تحریک ساخت کلاژن

مشخصات ظاهری

رنگ بندی : زرد

مشخصات پزشکی

ناحیه مورد استفاده : تمامی نواحی (بستگی به رولر درمانی )
محدودیت سنی :
نوع کاربری : استفاده خانگی (بدون نیاز به پزشک )
نوع اثر بخشی : ترمیم
کاربرد : رولر 0/25 جهت جذب بیشتر کرم های روزانه رولر 0/5 افتادگی پلک رولر 0/75 رفع چروک و ریزش مو رولر 1 رفع خط خنده و جای جوش رولر 1/5 رفع سلولیت و استریا رولر 2 سلولیت عمیق و جای سوختگی رولر 2/5 جای سوختگی و آکنه عمیق
حداقل طول دوره درمان : 8 جلسه (یک دوره )

وسایل همراه

اسپری مخصوص ضدعفونی دستگاه :
کیف همراه :
دفترچه راهنمای فارسی :

سایر مشخصات

کشور سازنده : کره تحت لیسانس آلمان

تاییدیه ها

FDA (تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا) :

آکنه چیست؟

آکنه یا جوش یک بیماری پوستی است و هنگامی رخ میدهد که منافذ پوست توسط چربی و سلول های مرده پوست مسدود شوند. آکنه معمولا روی صورت، گردن، قفسه سینه ، پشت و شانه‌ها پدیدار‌‌ می‌شود. درمان های موثری برای آن وجود دارد، اما آکنه‌‌ می‌تواند مداوم باشد. جوش به آرامی التیام‌‌ می‌یابد، وهنگامی که یکی شروع به از بین رفتن‌‌ می‌کند به نظر‌‌ می‌رسد تعدادی دیگر درحال بوجود آمدن هستند. این بیماری‌ التهابی‌ مزمن‌ پوست که‌ در دوران‌ نوجوانی شایع است ممکن است گاهی‌ بطور متناوب‌ در سراسر زندگی‌ رخ‌ ‌دهد. علایم شایع آکنه عبارت است از: نقاط‌ سر سیاه‌ به‌ اندازه‌ سر سوزن‌، نقاط‌ سر سفید شبیه‌ نقاط‌ سر سیاه‌، جوش‌های‌ کوچک‌ چرکی‌ وقرمزی‌ و التهاب‌ در اطراف‌ جوشها.

استرس، پوست چرب، غدد درون ریز، سابقه خانوادگی و بعضی از لوازم آرایشی عوامل بروز آکنه هستند.

درمان‌ آکنه در اغلب‌ موارد مؤثر است‌، و خود بیماری‌ نیز معمولا پس‌ از دوران‌ بلوغ و نوجوانی خودبخود برطرف‌‌ می‌شود. البته گاهی آکنه به روش درمان پاسخ نداده و شدت‌‌ می‌گیرد. دراکثر موارد جای جوش و آکنه بر روی پوست باقی‌‌ می‌ماند و حالت حفره‌ای روی پوست ایجاد‌‌ می‌شود.

چگونه درمارولینگ تراپی یا درمان با میکرونیدلینگ جای جوش را از بین‌‌ می‌برد؟

روش های بسیار زیادی برای درمان جای جوش و جای زخم استفاده‌‌ می‌شود. میکرونیدلینگ یکی از روش های جدید و نوین برای درمان آسیب های پوستی است. در این روش با استفاده از درمارولر پوست را تحریک به کلاژن سازی‌‌ می‌کنند در نتیجه با ساخت مقادیر زیادی کلاژن و الاستین، پوست بافت خود و جای اسکار و آکنه را نیز ترمیم‌‌ می‌کند.

امروزه بسیاری از متخصصین پوست میکرونیدلینگ را به بیماران خود پیشنهاد‌‌ می‌کنند. این روش کاملا ایمن و بدون عوارض‌‌ می‌باشد. میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر به بهبود جای جوش و آسیب های پوستی دیگر کمک‌‌ می‌کند. در حال حاضر موثرترین روش درمان جای جوش و آکنه میکرونیدلینگ با درمارولر است.

بررسی پزشکی :

دراین روش منافذ بسیارریزی که درپوست توسط سوزن های درمارولر ایجاد‌‌ می‌شوند موجبات نفوذ عروق جدید و رشته های کلاژن به کف جای زخم و آکنه را فراهم‌‌ می‌نماید. حال با تحریک سلولهای بنیادی موجود در پوست آثارترمیمی به بهترین شکل صورت‌‌ می‌گیرد.این منافذ بسیار ریز به تحریک فاکتورهای رشد پلاکت برای تولید کلاژن و الاستین جدید کمک‌‌ می‌کند. درمارولینگ یا میکرونیدلینگ درکنار سلولهای بنیادی گیاهی در درمان ناصافی های پوست که ناشی از جوش های آکنه ٬ آبله مرغان و سالک‌‌ می‌باشد٬ بسیار کارآمد و موثر بوده است.

بوسیله میکرونیدلینگ‌‌ می‌توان آثار ناشی از بخیه و زخم و جراحی و نیز اسکار باقی مانده‌ی سوختگیها و جای جوش و آکنه را به حداقل رساند. برای اولین بار در دنیا روشی بنام میکرونیدلینگ امیدهای بسیاری را در درمان آسیب‌ها و عارضه های پوستی و زیبایی ایجاد کرده است

. میکرونیدلینگ یک روش کلاژن سازی طبیعی است.

بعد از استفاده از درمارولر، هنگامی که پوست شروع به تولید کلاژن برای پر کردن منافذ ایجاد شده توسط سوزن‌‌ می‌کند، بافت پوست را بهبود‌‌ می‌بخشد. علاوه بر این جای جوش، جای زخم و ترک های پوستی را نیز از بین‌‌ می‌برد.اگر شما وقت مراجعه به کلینیک متخصص را ندارید، شما‌‌ می‌توانید از درمارولر در خانه استفاده کنید و مشکلات پوست خود را از برطرف کنید.

درمان اثرات کششی(ترک ها) یا استرچ مارک با درما رولر

 

خطوط استریا :

از ترکهای پوستی بعد از زایمان رنج میبرید؟ چگونه میکرونیدلینگ با درما رولر  ترکهای پوستی را از بین میبرد؟

یکی از تجربه های دردناک و چالش برانگیز برای هر زنی زایمان است. اما جدای ازسختی های دوران بارداری، یکی از علائم قابل رویتی که شما بعد از بارداری دچار آن میشوید ترکهای پوست میباشد. اگرچه ممکن است با کاهش وزن هم ترکهای پوستی به وجود بیاید اما اغلب اوقات بعد از زایمان این اتفاق‌‌ می‌افتد. اینکه احساس بدی در مورد ترکهای روی پوستتان به شما دست بدهد طبیعی است. چون واقعا هیچکس دوست ندارد روی شکم ، پا و باسن خود همچین چیزی را ببیند. زمانی که بیکینی میپوشید خودتان میدانید که پوستتان چگونه بنظر‌‌ می‌رسد.یا حتی در روزهای عادی دوس دارند بیکینی پوشیده و به ساحل و یا استخر بروند، داشتن ترک های آزار دهنده است. بیشتر خانمها به خاطر داشتن ترکهای روی پوستشان احساس شرمندگی‌‌ می‌کنند. اگر شما استرچ مارک یا اثرات کششی یا همان ترک های پوستی بر روی پوستتان مشهاده میکنید استفاده از درما رولر و درمان میکرونیدلینگ روشی کاملا مطمئن ،طبیعی و بدون عوارض جانبی میباشد.

بررسی پزشکی:

 

چگونه درمارولینگ و میکرونیدلینگ به از بین بردن ترک های پوست کمک‌‌ می‌کند؟

میکرونیدلینگ یک انتخاب رایج در گشور های جهان اول  است که‌‌ می‌خواهند ترکهای پوست خود را ازبین ببرند. این روش هم‌‌ می‌تواند در کلینیک پزشک انجام شود و هم‌‌ می‌تواند در خانه با استفاده از درمارولر دکتر رولر انجام شود. در روش درمارولینگ با استفاده از سوزن سوراخ های کوچکی در پوست ایجاد‌‌ می‌شود. این سوراخ های ایجاد شده‌ی بسیار ریز در پوست سرعت تشکیل کلاژن و الاستین را بالا‌‌ می‌برد. این سوراخ های ریزباعث زخمی شدن پوست‌‌ نمی‌شوند. فقط باعث قرمزی بسیار کمی‌‌ می‌شود  که رشد و تکثیر سلول های پوستی و کلاژن های جدید و سالم را تحریک‌‌ می‌کند. مطالعات نشان‌‌ می‌دهد، این اثرات بعد از چند هفته کاملا از بین‌‌ می‌رود. شما ممکن است برای از بین بردن ترک های پوستی خود نیاز به چند دوره استفاده از میکرونیدلینگ داشته باشید. معمولا حداقل شش هفته زمان لازم است. این روش به پوست شما اجازه‌‌ می‌دهد که خودبخود بهبود یابد.

بیماری ریزش مو (آلوپسیا )

مهم ترین بخش درخشش ظاهری شما، موی شما است. مدل موی شما باعث میشود در مناسبت های مختلف، متفاوت بنظر بیایید. اما اگر شما موی زیبایی نداشته باشید این موضوع خیلی سریع به چشم همه میاید زیرا مو قسمت قابل رویت بدن‌‌ می‌باشد. آلوپسیا یک علت شایع ریزش مو‌‌ می‌باشد که ناشی از حمله دستگاه ایمنی فرد به بدن خودش است. در نتیجه باعث ریزش ناگهانی موها به صورت سکه‌ای روی سر‌‌ می‌شود. یکی از انواع آلوپسیا، آلوپسیای هورمونی است که اغلب در آقایان اتفاق‌‌ می‌افتد. آلوپسیا ممکن است به دلایل هورمونی، ژنتیکی، حساسیت پوستی و یا خود ایمنی (دستگاه ایمنی بدن به اشتباه حمله به خود بدن را آغاز‌‌ می‌کند) رخ دهد. روش های درمانی زیادی برای درمان آلوپسیا استفاده‌‌ می‌شود که شامل استفاده از داروهایی‌‌ می‌باشد که تغییرات هورمونی را در پی دارند. گاهی اوقات افراد برای پوشاندن قسمت های خالی سر خود از رنگدانه هایی برای رنگ کردن آن قسمت استفاده‌‌ می‌کنند. این کار نه تنها به بهبود آلوپسیا کمک نخواهد کرد بلکه باعث بدتر شدن وضعیت موها خواهد شد

 

چگونه استفاده از درمارولر آلوپسیا را درمان‌‌ می‌کند؟

درمان به روش میکرونیدلینگ با استفاده از درما رولر در بسیاری از کلینیک های متخصصین انجام‌‌ می‌شود. امروزه میکرونیدلینگ یک روش جدید برای درمان ریزش مو است. در حقیقت میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر جای جوش، جای زخم، ترک های پوست، ریزش مو و بسیاری از مشکلات پوست و مو را درمان‌‌ می‌کند و خیلی سریع تر و بهتر نسبت به دیگر روش‌ها جواب‌‌ می‌دهد. از درمارولینگ و میکرونیدلینگ برای درمان و بهبود مشکلات مختلف پوست و مو استفاده میشود. امروزه برای درمان آلوپسیا در آقایان و خانم‌ها از درمارولر استفاده‌‌ می‌شود.

تحقیقات نشان داده است میکرونیدلینگ در درمان آلوپسیای هورمونی و ریزش مو تاثیرگذار‌‌ می‌باشد. در تحقیقاتی که در سال 2015 انجام شد، 4 مرد با آلوپسیای هورمونی مورد معاینه و درمان قرار گرفتند. بعد از مدتی استفاده از روش های متداول و رایج هیچ اثری از رشد مو در قسمت های آسیب دیده وجود نداشت، اما زمانی که ازروش میکرونیدلینگ و درمارولر استفاده کردند شاهد تغییرات مهمی در قسمت پوست سر شدند. هر چه از این روش بیشتر استفاده کنید ریزش مو با افزایش آزادسازی اندوتلیالی که از فاکتورهای افزایش رشد مو است، کاهش‌‌ می‌یابد. با کمک میکرونیدلینگ سایز فولیکول‌ها افزایش پیدا کرده و موها ضخیم تر‌‌ می‌شود.

 

مشخصات فنی:

تنها درما رولر دارای مجوز FDA

دارای ۱۹۲ سوزن طلایی بهترین نوع سوزن برای ترمیم پوست

ترمیم ۱۰۰% طبیعی عوارض پوستی و بدون هیچگونه عوارض جانبی

محبوب ترین درما رولر در سطح دنیا

تنها درما رولر مورد استفاده در کلینیک های معتبر و دارای مجوز

تنها درما رولر استریل شده توسط اشعه گاما

محصول کره تحت لیسانس کمپانی آلمانی 

درمارولر دارای 4 سایز 0.25 میلی ، 0.5 و 1و 1.5  میباشد (بر اساس مناطق مورد استفاده )

مزایا :

میکرونیدلینگ در مقایسه با دیگر روش های درمان جای جوش و آکنه و اسکار مثل لیزر، جراحی پوست، تزریق چربی و کلاژن و لایه برداری شیمیایی بسیار به صرفه تر است. این روش بدون درد و بدون عوارض است. بعد از استفاده از درمارولر پوست کمی قرمز و متورم‌‌ می‌شود که بعد از چند ساعت این اثرات کاملا از بین‌‌ می‌رود.

درمارولر دکتررولر مرجع درمان ضایعات پوستی از روش میکرونیدلینگ  می باشد و نتیجه را بین 4 تا 8 هفته به شما نشان می دهد.(البته برای درمان سلولیت و اثرات کششی و ترک های پوستی بین 2 تا 4 هفته درمان لازم می باشد)

درمارولر با تحریک کلاژن های پوستی و ایجاد کانال های پوستی برای جذب 200 برابری کرم های پوستی شما باعث درمان مشکلات فوق میشود . روشی  که در تمامی کلینیک های دنیا نظیر کلینیک دکتر لنسر(متخصص پوستی کیم کارداشیان،ویکتوریا بکهام و آنجلینا جولی) استفاده میشود.

معایب:

این روش بسیار ایمن است و تاکنون عارضه جدی گزارش نشده است.

این روش بسیار ایمن است و تاکنون عارضه جدی گزارش نشده است. بروز این عوارض نیز بسیار نادر است. اما می تواند در موارد نادر عوارض زیر را داشته باشد :

· ایجاد آلرژی در بیمارانی که به آلرژی پوستی به مواد فلزی مبتلا هستند.

· برای بیمارانی که دارای آکنه پیشرفته هستند، ممکن است جوش ها پاره شوند و درمان برای این بیماران باید با مراقبت انجام شده و یا تا سپری شدن فاز التهابی به تعویق انداخته شود.